Global-News.com.ua

«Слуга народу» хоче вигнати всіх іноземців із наглядових рад, користуючись карантином

Март 29
08:10 2020

У Верховній Раді України запропонували на час карантину через коронавірус відмовитися від послуг іноземців-членів наглядових рад українських державних компаній і тимчасово передати Кабінету міністрів їх функції на цей період

Про це заявив депутат від "Слуги народу" Олександр Скічко, народний депутат, голова підкомітету з питань залізничного транспорту ВРУ, передає cfts.org.ua. За словами нардепа, кожна така наглядова рада обходиться державі в 3 млн грн щомісяця. Це суми гонорарів, які державні компанії продовжують платити іноземцям. "На період карантину іноземці-члени наглядових рад українських компаній повинні відмовитися від гонорарів на користь народу України", — вважає Скічко. Про це повідомляє cfts.org.ua.

Таким чином, управління державними акцонерними товариствами повинен взяти на себе Кабінет міністрів України і переорієнтувати їх на виконання завдань, які складають державний, а не комерційний інтерес.

"Зараз такий період, коли уряд більше володіє ситуацією, бачить реальну картину і має координувати роботу всіх служб, що забезпечують життєдіяльність країни. А коли повернемося до звичного життя — тоді поговоримо про зарплати. Але зараз потрібно з розумінням поставитися до ситуації, в якій опинилася Україна", — наголошує політик.

Іноземці в наглядові ради українських підприємств і установ були введені під час президентства Петра Порошенка для запобігання корупції. Проти них неодноразово виступав олігарх Ігор Коломойський, який хоче повернути собі державний "ПриватБанк". Про усунення іноземців із наглядових рад натякав президент Володимир Зеленський.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В учебном центре «Десна» произошел взрыв: есть пострадавшие и погибший

Читать всю статью