Global-News.com.ua

У киян скоро закінчиться тепла вода

Май 13
19:30 2020

Через карантин гідравлічні випробування тепломереж у Києві відтермінували на місяць.

З послабленням обмежень їх почнуть проводити, про це на брифінгу заявив київський міський голова Віталій Кличко.

За його словами, у своїй діяльності місто керується нормативними актами уряду та профільного міністерства.

"Мали розпочати випробування мереж ще на початку квітня. Та, розуміючи, що багато людей перебувають удома, ми відтермінували ці роботи на місяць і розпочинаємо їх лише з часу запровадження послаблень, коли велика частина людей уже повертається до роботи", — сказав Кличко.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Новейшая версия One UI 9 с Android 17 появится даже на стареньком Samsung Galaxy A24

Читать всю статью

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY