Global-News.com.ua

На Київщині прийняли рішення не послаблювати карантин

Май 23
01:28 2020

Відповідне рішення було прийнято на засіданні регіональної комісії з питань техногенної та екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Про це заявив т.в.о. голови Київської обласної держадміністрації Василь Володін, під час онлайн-брифінгу.

"Анонсовані раніше послаблення карантинних обмежень скасовуються. Таке рішення щойно підтвердила регіональна комісія з питань техногенної та екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Для послаблення карантину мають бути одночасно дотримані три критерії: інцидентність — загальна кількість нових випадків захворювання на коронавірус за останні 7 днів на 100 тисяч населення, вона має становити менш як 12 осіб на 100 тисяч; завантаженість ліжок у лікарнях для пацієнтів з коронавірусною хворобою – потрібен показник менш як 50%; третій показник — середня кількість ПЛР-тестувань, необхідно понад 12 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів. На сьогодні за інцидентністю показник — 14, завантаженості ліжок — 8,9%, кількості ПЛР-тестувань — 19", — зазначив Володін.

Через те, що інцидентність перевищує встановлений показник, комісія не мала права прийняти рішення про послаблення карантину, повідомив голова.

На даний момент, зберігається заборона на регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення, в тому числі, всередині області.

"Зараз також зарано відкривати дитячі садки та інші навчальні заклади, розважальні центри, кінотеатри, спортзали та інші місця з великою скупченістю людей у приміщеннях", — заявив голова держадміністрації .

Наразі у громадських місцях триває масковий режим та інші карантинні правила.

"У разі покращення епідеміологічної ситуації рішення про послаблення карантинних заходів буде прийнято негайно на засіданні регіональної комісії" , — додав Володін.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Илон Маск и SpaceX оперативно запустили еще одну ракету Falcon 9 (видео)

Илон Маск и SpaceX оперативно запустили еще одну ракету Falcon 9 (видео)

Читать всю статью