Global-News.com.ua

Отримання туристичної візи в США: розкриваємо секрети успіху

Май 29
16:20 2023

Мрієте відвідати Сполучені Штати Америки і насолодитися незабутньою туристичною подорожжю? Однак, часто процес отримання візи може видатися складним і заплутаним. У нашій візово-імміграційній компанії AMERLEX ми готові допомогти вам зробити цей процес простим та ефективним.

Одним з найпопулярніших типів віз для подорожей до США є туристична віза B1/B2. Варто відзначити, що цей тип візи не обмежується лише туристичними подорожами. Він також використовується як гостьова віза для відвідування родичів, близьких або друзів, що перебувають в США. Це важливий аспект, оскільки багато людей хочуть відвідати своїх близьких або налагодити зв’язки з друзями під час поїздки.

Отримання туристичної візи може бути викликом, оскільки існують ризики та потенційні помилки, з якими стикаються заявники, особливо коли вони намагаються самостійно оформити візу. Одна з найбільш поширених помилок полягає в неправильному заповненні анкети DS-160, що може призвести до відмови в консульстві США. Проте, з нашою допомогою ви можете уникнути таких проблем та забезпечити успішне оформлення візи.

Щоб успішно отримати туристичну візу в США, необхідно враховувати кілька важливих факторів:

 1. Ціль поїздки: Вам потрібно чітко визначити мету вашої поїздки. Це може бути туризм, відвідування родичів, бізнес-зустрічі або інші законні цілі.
 2. Місце роботи: Консулу важливо переконатися, що у вас є стабільне місце роботи або інше джерело доходу, що зв’язує вас з вашою країною проживання.
 3. Прив’язки до місця проживання: Важливо продемонструвати, що у вас є прив’язки до вашої країни проживання, такі як нерухомість, сім’я, фінансові зобов’язання та інші фактори, що підтверджують ваші зв’язки зі своєю країною.
 4. Рівень доходу: Консулу важливо переконатися, що у вас є достатній рівень доходу для покриття витрат під час подорожі до США.
 5. Туристична історія: Якщо у вас є попередня туристична історія, це може позитивно вплинути на рішення консула.

Відповідальність за оформлення візи лежить на вас, але з нашою допомогою ви отримаєте професійний підхід та особисту підтримку в усіх етапах процесу. Я, Віталій Бортнік, засновник візово-імміграційної компанії AMERLEX, разом з нашою командою, що має більше 10 років досвіду роботи, гарантуємо вам високу якість послуг та ефективність процесу оформлення візи.

Ми займаємося не лише отриманням туристичної візи, але і надаємо консультації з імміграції в США. Протягом нашої роботи ми успішно оформили понад 8000 віз в США та отримали безліч рекомендацій та відгуків від наших клієнтів.

Наш підхід до роботи з клієнтами включає:

 • Аналіз кейсу клієнта, щоб зрозуміти всі особливості і вимоги.
 • Підбір оптимальної цілі поїздки, враховуючи ваші потреби та побажання.
 • Допомога з оплатою консульського збору та інших необхідних витрат.
 • Запис на співбесіду в консульстві та підготовка до неї.
 • Помічництво при заповненні анкети DS-160 та зборі документів.
 • Експертна підготовка до співбесіди та консультування по всім питанням.

Ми прагнемо забезпечити максимальний комфорт та підтримку для наших клієнтів на протязі всього процесу оформлення візи.

Довірте свою мрію про подорож до США нам, і ми зробимо все можливе, щоб вона збулася. Звертайтеся до нас зараз і отримайте надійну та професійну допомогу в отриманні туристичної візи в США.

Для зв’язку з нами відвідайте наш веб-сайт http://www.amerlex.com/, сторінку в Instagram instagram.com/amerlex_usa або зателефонуйте нам за номером +380674745254. Ми також доступні у всіх популярних месенджерах, таких як WhatsApp, Viber та Telegram.

 

Share

Статьи по теме

Последние новости

Крупнейший производитель природного газа в США начал сокращать рабочие места

Читать всю статью

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY